O mnie
O mnie
IMG_20180323_190926_023

Marcelina Wiśniowska

Cześć mam na imię Marcelina. Jestem 25 latką lubiącą żyć po swojemu. Od ponad 3 lat mieszkam na emigracji (w Niemczech) razem z moim mężem. Ale nie martwcie się języka ojczystego nie zapomniałam.

Pewnie jesteście ciekawi co robię zawodowo-na co dzień pracuje w dziale kontroli jakości w firmie zajmującej się technologią medyczną. Praca jak każda inna więc nie ma sensu się rozpisywać. Dużo ciekawsze jest to co dzieje się po godzinach. W czasie wolnym prowadzę bloga i kanał na YT , doskonale swoje umiejętności w fotografii, obórce zdjęć oraz video. Dużo czytam na temat rozwoju osobistego, biznesu, minimalizmu. Szlifuje język angielski i niemiecki,a w ramach relaksu praktykuje jogę. Kocham podróżować i cały czas pracuję na to by kiedyś móc to robić dużo częściej niż dzisiaj. Staram się cieszyć z małych rzeczy i doceniać to co mam.

Pomysł na bloga wpadł mi do głowy stosunkowo niedawno. Praktyka minimalizmu uświadomiła mi czego tak naprawdę potrzebuje a to skłoniło mnie do pewnych refleksji. Pomyślałam, że warto byłoby podzielić się nimi z większym gronem. Jeśli szukacie więc miejsca gdzie odpoczniecie od wszechobecnego materializmu to mam dobrą wiadomość. Na moim blogu znajdziecie wiele informacji na temat minimalistycznego stylu życia, produktywności oraz oszczędzania. Dowiecie się jak nawet w kilka minut uprościć swoje codzienne życie. Nie podam Wam co prawda przepisu na szczęście ale być może zainspiruje do zmiany na lepsze.

Nie ważne czy chcecie zmienić swoje życie diametralnie czy tylko trochę. Ważne, że możemy zrobić to razem i pomóc sobie nawzajem.

Minimalizm traktuję jako narzędzie do upraszczania życia i tym też chciałabym się z wami na tym blogu dzielić. Jeżeli jesteście zainteresowani poznaniem mojego punktu widzenia na temat slow life to zapraszam Was dalej.

O mnie

Contact

miniwersja@gmail.com
po kontakcie e-mail
Karlsruhe, Niemcy